Nowy komputer mobilny dedykowany dla małych i średnich przedsiębiorstw

Zebra Technologies wprowadziła na rynek wytrzymały komputer mobilny TC20 – Android Enterprise Smartphone przeznaczony dla małych i średnich firm, przydatnych głównie w sektorach handlu detalicznego i gastronomii. TC20 jest lekkim, wytrzymałym urządzeniem. Ma wbudowany skaner kodów kreskowych 1D i 2D, dłuższą żywotność baterii i zwiększoną łączność, a także umożliwia raportowanie.

TC20 jest przystosowany do pracy w różnych warunkach (m.in. w zakurzonych środowiskach). Dzięki rozwiązaniu OneCare LifeGuard for Android Zebra zapewnia rozszerzone aktualizacje zabezpieczeń dbając przy tym o bezpieczeństwo systemu operacyjnego.

Online: https://www.zebra.com/pl/pl/products/mobile-computers/handheld/tc20.html?icid=hp_lowtileright_plpl_tc20

Zalety TC20

Urządzenie jest wyposażone w 4,3-calowy ekran i interfejs Androida. Jest on dostępny w wersji dotykowej jak i z klawiaturą. Dzięki TC20 pracownicy więcej czasu poświęcą klientom, gdyż przy pomocy funkcji Push-to-Talk Express, która zapewnia łączność za pośrednictwem bezprzewodowej sieci lokalnej (LAN), mogą się oni komunikować pomiędzy sobą jeden na jeden lub w grupach.

Urządzenie umożliwia sprawne raportowanie, poprawia jakość obsługi klienta. Szeroka gama akcesoriów, takich jak zatrzaskowe baterie Powerpack umożliwiające ciągłe użytkowanie, paski na rękę czy uchwyty spustowe, pozwalają personelowi na wykonywanie różnorodnych zadań ze zredukowanym obciążeniem i większą wydajnością.

Zebra oferuje największą gamę komputerów przenośnych na Androida. „Wprowadzenie smartfona korporacyjnego TC20 umacnia ich pozycję lidera w obszarze Android dla firm” –  powiedział Joe White, starszy wiceprezes ds. Mobilności komputerów dla przedsiębiorstw.