Czytniki kodów kreskowych

Czytniki kodów kreskowych przeznaczone są do odczytu oraz przesłania, do komputera lub innego urządzenia, informacji zawartych w kodzie kreskowym lub kodzie dwuwymiarowym. Urządzenia różnią się między sobą parametrami w zależności od: przeznaczenia i miejsca ich pracy. Oferowane przez OPTIDATA czytniki japońskiej firmy OPTICON charakteryzuje wysokiej jakości układ laserowy- pierwsza klasa bezpieczeństwa dla użytkownika oraz ergonomiczne wzornictwo połączone z najwyższej jakości materiałami użytymi do ich produkcji.

Zebra DS4208

Czytniki

 Zebra DS4208 Skaner DS4208 działa z doskonałą szybkością typową dla skanerów laserowych zarówno w przypadku kodów kreskowych 1D, jak i 2D. Pozwala na korzystanie z kodów 2D bez zmniejszenia jakości i wydajności. Użytkownik nigdy nie traci czasu na odpowiednie ustawianie kodu kreskowego względem skanera lub przerwy między kolejnymi operacjami skanowania. Możliwość odczytywania kodów kreskowych z etykiet papierowych oraz z ekranu telefonu komórkowego pozwala na obsługę klientów, którzy pobrali na telefon komórkowy np. kupon lub kartę lojalnościową.

Zebra DS6700

Czytniki

 Zebra DS6700 DS6700 łączy w jednym niedrogim urządzeniu funkcje skanera kodów kreskowych, dokumentów oraz aparatu cyfrowego. Został wyposażony w technologię „wskaż i skanuj” (point-and-shoot). Technologia poprawy tekstu umożliwia skanowanie nawet najdrobniejszego tekstu. Skanowanie wielokierunkowe i duży zakres oznaczają, że nawet początkujący użytkownicy mogą się nim posługiwać z łatwością po krótkim przeszkoleniu.

Zebra DS9208

Czytniki

 Zebra DS9208 Model DS9208 firmy Zebra pozwala na skanowanie kodów kreskowych wydrukowanych na papierowych etykietach oraz wyświetlanych na ekranie telefonu komórkowego. Umożliwia skanowanie zarówno kodów 1D, jak i 2D — od drukowanych etykiet w handlu detalicznym określających nazwę produktu i cenę podczas skanowania w kasie, aż do różnego rodzaju kuponów, bonów upominkowych i kart lojalnościowych pobieranych na telefony komórkowe, kart pokładowych, a nawet biletów do kina. Model DS9208 ma wszystkie cechy zapewniające wysoką wydajność pracowników: jedną z największych w branży szybkość skanowania, naprawdę proste skanowanie, wymagające jedynie wycelowania i naciśnięcia przycisku bez odpowiedniego ustawiania etykiety względem skanera oraz możliwość pracy w trybie stacjonarnym i ręcznym.

OPTICON NLV 1001

Czytniki

OPTICON NLV 1001 NLV 1001 to wyjątkowo lekki, kompaktowy, przemysłowy czytnik kodów kreskowych. Wyposażony w laser zapewniający niezawodne skanowanie wszystkich kodów jednowymiarowych, zarówno słabo wydrukowanych, o niskiej jakości. Wszystkie te cechy gwarantują poprawny odczyt danych.

OPTICON OPI 2201

Czytniki

OPTICON OPI 2201 OPTICON OPI 2201 LEKKI LASEROWY CZYTNIK KODÓW JEDNO- I DWUWYMIAROWYCH Z MOŻLIWOŚCIĄ ODCZYTU KODÓW Z MONITORA KOMPUTEROWEGO. Urządzenie zostało wyposażone w czytnik CMOS z automatyczną regulacją ostrości oraz celownikiem. To nowoczesne rozwiązanie pozwala na szybki oraz komfortowy odczyt kodów kreskowych z odległości do 1,5 metra.

OPTICON OPI3201

Czytniki

OPTICON OPI3201 OPTICON OPI3201- laserowy czytnik kodów kreskowych jedno i dwuwymiarowych. Czytnik OPI3201 łączy w sobie prostotę i wygodę obsługi dzięki możliwości skanowania ręcznego oraz automatycznego. Bardzo czuły laser 2D pozwala na precyzyjny odczyt kodów kreskowych. Dodatkowo czytnik w komplecie zawiera podstawkę co jeszcze bardziej  usprawnia i podnosi jakość pracy.  

OPTICON OPI3301

Czytniki

OPTICON OPI3301 Bezprzewodowy laserowy czytnik kodów 2D. Jest trwały i wygodny w użyciu. Posiada skaner 2D Imager. Waży tylko 110 gramów, co sprawia, że można pracować na nim wiele godzin bez obciążania reki. Dodatkowo posiada komunikację Bluetooth o zasięgu do 10 m dzięki której można pracować z dala od stanowiska. Ten solidny skaner wytrzymuje upadki 1,5 metra na beton.

OPTICON OPL 6845

Czytniki

OPTICON OPL 6845 OPL 6845 to laserowy, przewodowy czytnik kodów kreskowych z podstawką. Pracuje w dwóch trybach: automatycznym (dzięki wbudowanemu czujnikowi ruchu) oraz ręcznym (wyzwalany za pomocą przycisku). Dobrze identyfikuje kody kreskowe o słabym kontraście, niskiej jakości wydruku oraz te, które znajdują się na powierzchniach o obłym kształcie. Zainstalowana funkcja Wizard pozwala na edycję informacji zawartych w kodzie, przed przesłaniem jej do innego urządzenia.

OPTICON OPM 2000

Czytniki

OPTICON OPM 2000 OPM 2000 to laserowy, wielokierunkowy czytnik kodów kreskowych z podstawką. Wydajny układ umożliwia odczyt do 1000 skanów na sekundę. Posiada 20 linii skanujący, które umożliwiają odczyt kodu różnie ułożonego.

OPTICON OPN 2001

Czytniki

OPTICON OPN 2001 OPN 2001 to przenośny, kieszonkowy czytnik z wbudowaną pamięcią (około 15.000 sczytanych kodów). Jest obsługiwany przy pomocy dwóch przycisków: główny wyzwala laser, który po sczytaniu kodu automatycznie go zapamiętuje, drugi służy do kasowania danych z bazy.

OPTICON OPR 2001

Czytniki

OPTICON OPR 2001 NOWEJ GENERACJI LASEROWY CZYTNIK KODÓW KRESKOWYCH OPR 2001 to laserowy czytnik kodu kreskowego. Posiada wbudowany czujnik ruchu, który umożliwia automatyczny odczyt kodów- przy pracy czytnika na podstawce. Jest lekki, ultra cienki i prosty w obsłudze.

OPTICON OPR 3201

Czytniki

OPTICON OPR 3201 LASEROWY CZYTNIK KODÓW KRESKOWYCH SUPER CENA OPR 3201 to laserowy czytnik kodów kreskowych z podstawką. Kształtem przypomina pistolet, co ułatwia jego obsługę.

OPTICON OPR3301

Czytniki

OPTICON OPR3301 OPTICON OPR3301 bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych 1D. Wygodny uchwyt oraz niewielka waga umożliwiają komfortowe użytkowanie przez cały dzień. Obudowa odporna na upadki z 2 m na beton zapewnia niezawodną pracę. Komunikacja odbywa się za pomoca interfejsu Bluetooth o zasięgu do 10m. W przypadku gdy OPR3301 znajdzie się poza zasięgiem lub jest tymczasowo niedostępny dane zostają zapamietane, co zapobiega ich utracie i zwieksza mobilność pracy.

Zebra DS6878

Czytniki

Zebra DS6878 Bezprzewodowy skaner 2D model DS6878-SR zapewnia kompletne funkcje digitalizowania danych wymagane, aby usprawnić codzienne procedury i wyeliminować z nich błędy. To wygodne i łatwe w użyciu urządzenie służy do digitalizowania wszystkich popularnych rodzajów kodów paskowych (1D, 2D i PDF417) z etykiet oraz z wyświetlaczy telefonów komórkowych. 

Zebra LI4278

Czytniki

Zebra LI4278 LI4278 bezprzewodowy, laserowy czytnik, nowa jakość w dziedzinie skanowania jednowymiarowych kodów kreskowych. Zastosowanie w LI4278 technologii Linear Imager pozwala na odczyt wszystkich standardowych kodów kreskowych 1D zarówno z powierzchni etykiet, jak i również z ekranów LCD. Czytnik może przesyłać odczytane kody kreskowe na odległość do 100 m od stacji bazowej za pośrednictwem interfejsu Bluetooth.

Zebra LS3408

Czytniki

Zebra LS3408 LS3408-ER umożliwia odczyt kodów kreskowych 1D w najtrudniejszych warunkach — nawet, gdy etykiety znajdują się w różnych odległościach. Skaner zapewnia najszerszy dostępny zakres, czyli od 10 cm do 13,7 m. Można go stosować w magazynach i zakładach produkcyjnych, a jego ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodne skanowanie w trakcie długotrwałej pracy. Wiele zintegrowanych interfejsów zapewnia zgodność z różnymi hostami.

Zebra LS3578

Czytniki

Zebra LS3578 Wytrzymały skaner kodów kreskowych Symbol LS3578-FZ jest wyposażony w technologię opartą na logice rozmytej, która umożliwia odczyt przy pierwszym przebiegu prawie wszystkich kodów kreskowych 1D, nawet jeśli są zabrudzone lub uszkodzone. Zintegrowany interfejs Bluetooth® gwarantuje niezawodną i bezpieczną bezprzewodową transmisję danych między skanerem i hostem. Szeroki zakres roboczy umożliwia operatorom swobodne poruszanie się bez ograniczeń wynikających z zastosowania przewodu. Wytrzymała konstrukcja odporna na upadki oraz uszczelniona obudowa zapewniają niezawodność przy mniejszej liczbie awarii i przestojów na skutek 

Zebra MP6000

Czytniki

Zebra MP6000 Skaner bioptyczny umożliwiający odczyt w wielu płaszczyznach to błyskawiczna obsługa dosłownie wszystkich kodów kreskowych 1D lub 2D (wydrukowanych lub wyświetlanych na ekranie telefonów komórkowych), niezależnie od ich jakości. Modułowa konstrukcja pozwala na instalację po stronie klientów dodatkowego skanera służącego do odczytu kodów kreskowych wyświetlanych na ekranach telefonów komórkowych, nadrukowanych na tradycyjnych kartach lojalnościowych, a także na produktach kupowanych pod wpływem impulsu, jak również na instalację skanera ręcznego oraz urządzenia do obsługi systemu elektronicznego monitoringu produktów (EAS), przy jednoczesnym zapewnieniu możliwości rozbudowy pod kątem przyszłych potrzeb (np. dodania czytnika RFID). Co to oznacza? Większą przepustowość. Mniej przypadków rezygnacji...