Drukarki etykiet

Seria drukarek Zebra ZT400

Drukarki

Seria drukarek Zebra ZT400 Seria ZT400 bazuje na sprawdzonej w praktyce nie zawodności drukarek Z Series™, oferując ulepszenia pod względem szybkości i jakości druku oraz opcji łączności. Zaprojektowane z naciskiem na łatwość obsługi drukarki z serii ZT400 zapewniają intuicyjny graficzny interfejs użytkownika LCD z ikonami oraz łatwe ładowanie nośników i taśmy. Ponadto wyposażone są tez standardowo w interfejsy USB, szeregowy, Ethernet i Bluetooth®. Rozszerzone funkcje RFID oferują większe możliwości śledzenia i identyfikacji, dalej sięgająca widoczność i dostęp do informacji o procesach w przedsiębiorstwie. W serii ZT400 oferowane są modele 104 mm i 168 mm.  Konstrukcja drukarki wykorzystuje w całości metalowa ramę i składana pokrywę, przez co łatwo mieści się ona w niewielkiej przestrzeni roboczej.

Zebra 105SL

Drukarki

Zebra 105SL Drukarki kodów kreskowych Zebra 105SL. Solidna, metalowa konstrukcja umożliwia długotrwałą pracę m.in. w środowiskach przemysłowych wymagających druku średnio- i wysokonakładowego. Wydruk etykiet odbywa się w standardzie termo transferowym oraz termicznym. Jest wyposażona w dwuliniowy, 16 znakowy wyświetlacz LCD, który umożliwia szybką i łatwą konfigurację drukarki.

Zebra GC420t/d

Drukarki

Zebra GC420t/d  Funkcjonalna drukarka desktopowa GC420 jest urządzeniem które zapewnia jakość, trwałość i niezawodne działanie przy druku niskonakładowym. Znana obudowa w połączeniu z zaawansowaną funkcjonalnością czyni z niej idealne rozwiązanie dla każdego użytkownika. 32-bitowy procesor zapewnia szybszą przepustowość etykiet, a  duża pamięć pozwala na przechowywanie większej ilości danych.  

Zebra GK420d/t

Drukarki

Zebra GK420d/t Drukarki G-Series oferują rozwiązanie odpowiednie do wymagań każdego klienta w zakresie stacjonarnego druku niskonakładowego.

Zebra GX420d/t

Drukarki

Zebra GX420d/t Drukarki G-Series oferują rozwiązanie odpowiednie do wymagań każdego klienta w zakresie stacjonarnego druku nisko- i średnionakładowego.

ZEBRA P4T

Drukarki

ZEBRA P4T NIEZAWODNA MOBILNA DRUKARKA TAGÓW RFID ORAZ ETYKIET Drukarka Zebra P4T jest pierwszą na świecie mobilną drukarką termo-transferową z możliwością drukowania i kodowania tagów RFID. Drukarka P4T dzięki małej wadze i małym rozmiarom jest niezwykle mobilna i pozwala na drukowanie trwałych etykiet oraz dokumentów w szerokości do 4’’.

Zebra QL420Plus

Drukarki

Zebra QL420Plus Przenośna drukarka Zebra QL 420 Plus o wydruku termicznym. Umożliwia bezprzewodowe drukowania etykiet oraz paragonów o maxymalnej szerokości 104 mm. Solidna konstrukcja urządzenia umożliwia pracę m.in. w terenie. Posiada opcję montażu w pojazdach, co umożliwia wydruk np. w wózkach widłowych. Jest małych gabarytów. Może pracować w niskich temperaturach od -15 do + 50C.

Zebra seria Xi4

Drukarki

Zebra seria Xi4 Nowa seria drukarek Xi4 z mocną stalową obudową i mechanizmem drukującym o sztywnej konstrukcji ponownie podnosi poprzeczkę w tej klasie. Dzięki takiemu wyposażeniu jak Ethernet 10/100 i bezpieczny sieciowy interfejs bezprzewodowy 802.11b/g oraz aplikacje do zarządzania drukarkami model Xi4 spełnia wymagania wszelkiego rodzaju sieci – dużych i małych, przewodowych i bezprzewodowych. Drukarka Xi4, zapewnia wyjątkową jakość druku niezależnie od rodzaju nośnika. Oferuje duży zakres szerokości druku i rozdzielczości odpowiednich do wszelkich zastosowań. Przeznaczona dla firm  potrzebujących specjalistycznego druku etykiet.

Zebra ZT220

Drukarki

Zebra ZT220 ZEBRA ZT220 półprzemysłowa drukarka kodów kreskowych o wysokiej wydajności. Trwała konstrukcja zapewnia wytrzymałość i lepszą efektywność pracy z urządzeniem. Interfejs użytkownika oparty na trzech przyciskach pozwala na łatwe programowanie i obsługę drukarki. Dodatkowo szczegółowa regulacja ustawień umożliwia wiekszą pracyzję druku.

Zebra ZT230

Drukarki

Zebra ZT230 ZEBRA ZT230  wysokiej jakości drukarka kodów kreskowych. Urządzenie  przeznaczone  do druku wysokonakładowego, gdzie zachodzi konieczność częstej wymiany etykiet. Trwała metalowa obudowa zapewnia dłuższą żywotność, a graficzny interfejs pozwala na wygodną konfiguracje i obsługę. Dodatkowo drukarka została wyposażona w większy pojemnik na kalkę, który może pomieścić do 450m bieżących. Zapewnia to dłuższy okres pracy i pozwala na rzadszą wymianę materiałów eksploatacyjnych.