RFID

Nordic Merlin

RFID

Nordic Merlin Nordic ID Merlin jest solidnym, wysokiej klasy przenośnym czytnikiem RFID najlepszym w swojej klasie. Przeznaczony do pracy w trudnych warunkach, a wydajny akumulator pozwala na używanie go przez cały dzień bez konieczności ponownego ładowania . Ergonomicznie zaprojektowana obudowa zapewnia wygodę pracy.Dzięki innowacyjnej technologii UHF RFID Nordic ID Merlin UHF RFID łączy w sobie wysoką wydajność odczytu z możliwością zapisu tagów.

Nordic Morphic

RFID

Nordic Morphic Najmniejszy i najlżejszy czytnik RFID UHF na rynku. Dzięki innowacyjnym krzyżowo- dipolowej antenie kąt odczyt znaczników przestaje wpływać na jakość odczytu. Antena umożliwia czytanie odległości do 2,5 metra. Morphic optymalizuje obsługę intuicyjnie jednocześnie zapewniając niezawodne funkcjonowanie, oferując wydajność oraz szybki zwrot z inwestycji. Morphic jest wyposażony w czytnik UHF RFID i skaner laserowy.

Zebra FX9500

RFID

Zebra FX9500 Stały czytnik RFID FX9500 zapewnia niezwykle wysoką wydajność odczytu, więc można szybko i precyzyjnie przenosić i monitorować duże ilości opakowań, palet i produktów ze znacznikami RFID. Nadaje się również idealnie do środowisk z dużą ilością znaczników, zastosowań o dużej przepustowości i do materiałów sprawiających problemy w odczycie RF.