Terminale ręczne

Honeywell Dolphin 60s Scanphone

Terminale ręczne

Honeywell Dolphin 60s Scanphone Terminal danych Honeywell Dolphin 60s- nowoczesne urządzenie łączące w sobie funkcję komputera, smartfona, urządzenia nawigacyjnego oraz skanera kodów kreskowych 2D, 5MPix kamera z możliwością nagrywania filmów . Dzięki swojej funkcjonalności jest idealnym rozwiązaniem dla każdego mobilnego pracownika. Dolphin 60s to lekkie, proste i wygodne w użyciu  urządzenie, pozwalające na o wiele bardziej efektywną pracę.

Honeywell Dolphin 6500

Terminale ręczne

Honeywell Dolphin 6500 Lekki i wszechstronny mobilny komputer, który zapewnia zaawansowane możliwości zbierania i przetwarzania danych. Dzięki komunikacji bezprzewodowej Dolphin 6500 znajduje  zastosowania między innymi  w handlu, przemyśle lekkim oraz  w łańcuchu dostaw. Jego trwała i lekka konstrukcja pozwala na długotrwałą pracę. Dodatkowo urządzenie posiada duży kolorowy wyświetlacz, który poprawia jakość wykonywanych zadań.

Honeywell ScanPal 5100

Terminale ręczne

Honeywell ScanPal 5100 Honeywell ScanPal 5100 jest lekki i niezawodny komputer mobilny, który zapewnia możliwość zbierania różnorodnych danych, w tym danych odnośnika / audytów, zarządzania zapasami, wsparcia klienta i merchandisingu. Zaprojektowany z myślą o ergonomii, ScanPal5100 może być obsługiwany jedną ręką. Ten kieszonkowy komputer przenośny posiada również funkcję umożliwiającą użytkownikom przeglądanie ekranu podczas skanowania kodu kreskowego.

Honeywell TECTON

Terminale ręczne

Honeywell TECTON TECTON - NOWOCZESNY I ERGONOMICZNY TERMINAL DANYCH. Tecton jest urządzeniem doskonale sprawdzającym się w zakresie zastosowań magazynowania oraz przepływu towarów. Jego trwała konstrukcja z możliwością wzmocnienia poprzez protektor ochronny sprawia, że terminal może pracować  w trudnych warunkach fizycznych i atmosferycznych. Kolorowy, 3,5 calowy, podświetlany wyświetlacz oraz duże klawisze pozwalają pracownikowi na wygodna obsługę urządzenia nawet w rękawicach ochronnych.

Motorola MC3100

Terminale ręczne

Motorola MC3100 TERMINAL MOBILNY MOTOROLA MC3100 - nowoczesne urządzenie wysokiej jakości, zapewniające zawsze efektywną pracę. Seria terminali MC3100 jest niezwykle trwała. Może pracować w bardzo niesprzyjających warunkach gwarantując dobry odczyt kodów. Duży prostokątny wyświetlacz ułatwia poruszanie się po terminalu. Możliwość konfiguracji czytnika w różnych wariantach mocowania sprawia, że seria MC3100 dopasowuje się do wielu miejsc pracy czyniąc ją wygodną dla użytkownika.

OPTICON H22

Terminale ręczne

OPTICON H22 Zaprojektowany w oparciu o najnowsze technologie terminal danych klasy Pocket PC jest idealnym rozwiązaniem dla każdego mobilnego pracownika. Interaktywny przenośny komputer, o doskonałej wydajności zapewnionej przez duży dotykowy wyświetlacz  a także platformę Windows Mobile 6.5, sprawia, że praca z nim jest zawsze łatwa , szybka  i wygodna.  Dodatkowo wbudowany aparat 3.2 megapixela oraz laserowy skaner kodów kreskowych zwiększają kompleksowość i zakres możliwości urządzenia.

Zebra MC2180

Terminale ręczne

Zebra MC2180 Komputer mobilny serii Zebra MC2100 doskonale sprawdza się w automatyzacji rejestracji danych o zapasach magazynowych, od salonu sprzedaży po zaplecze, przy jednoczesnym zachowaniu niewysokich kosztów. MC2100 oferuje wiele funkcji zwykle dostępnych w droższych komputerach mobilnych. Możesz liczyć na najlepszą w klasie moc obliczeniową, wzmocnioną konstrukcję, nadzwyczajną ergonomię, różnorodność sposobów rejestracji danych, funkcję PTT (naciśnij, aby rozmawiać), zcentralizowane zarządzanie i możliwość tworzenia wieloplatformowych aplikacji, niezależnych od systemu operacyjnego.

Zebra MC3200

Terminale ręczne

Zebra MC3200 Wyznaczamy zupełnie nowy standard wydajności i niezawodności. Komputer mobilny MC3200 to najnowsze urządzenie z serii MC3000, wyposażone w jeszcze więcej funkcji, dzięki którym sprosta on Twoim wymaganiom. Wybierz system operacyjny odpowiedni dla swojej działalności — Android Jelly Bean lub Microsoft Embedded Compact 7. Zarówno zaawansowany skaner laserowy 1D, jak i czytnik kodów 1D/2D pozwolą Twoim pracownikom skanować kody kreskowe w niemal dowolnych warunkach. Trzy lekkie modele pomagają w codziennej pracy — od inwentaryzacji po uzupełnianie zapasów i wydawanie towaru z magazynu za pomocą komend głosowych

Zebra MC67

Terminale ręczne

Zebra MC67 Korzystając z MC67, pracownicy mogą w pełni zrealizować postawione im cele. Mają dostęp do informacji systemowych. Mogą skanować praktycznie każdy kod kreskowy w rożnych warunkach pracy. Zbierać i rejestrować dane. Wysyłać nagrane filmy i zrobione zdjęcia do cetrum napraw technicznych. A wszystko to z prędkością standardu HSPA 3.75G. Zatem niezależnie od tego, czy pracownicy terenowi zajmują się sprzedażą, serwisem, dostawami, kontrolami, czy wysyłaniem wezwań do płatności, warto by mieli odpowiednie narzędzie pracy, z którym poprawią swoją wydajność, dokładność i obsługę klienta

Zebra MC9200

Terminale ręczne

Zebra MC9200 Komputer Mobilny MC9200 firmy Zebra no najnowszy standard urządzeń przeznaczonych do pracy w przemysłowych warunkach. Charakteryzuje się najlepszą w swojej klasie wydajnością skanowania kodów kreskowych i niezawodnością pracy. Terminal został wyposażony w szybki i wydajny Dwurdzeniowy procesor  1GHz, dużą pamięć 2 GB pamięci Flash, oraz system operacyjny Microsoft Windows CE 7.0 lub Windows Embedded Hendheld – wszystko to zapewnia doskonałą wydajność oraz korzystanie z wielu aplikacji ERP jednocześnie.  Zaprojektowana obudowa terminala posiada klasę szczelności IP64 która jest zgodna z  standardem wojskowym MIL-STD-810F. Dzięki temu urządzenie może pracować w temperaturach poniżej zera lub powyżej zera w środowiskach pełnych pyłów , wilgoci lub wody. Komputer został wyposażony w sześć zaawansowanych mechanizmów skanowania nie zależnie...

Zebra TC20

Terminale ręczne

Zebra WT41N0

Terminale ręczne

Zebra WT41N0 WT41N0 to nowa generacja komputerów naręcznych zaprojektowana z myślą o pracy w warunkach, w których obsługa bez dodatkowego obciążania rąk jest niezwykle ważna. Terminale Zebry zapewniają niezrównaną swobodę ruchu i nowy poziom wydajności podczas skanowania, wybierania i sortowania towarów. Urządzenie umożliwia skanowanie w wielu trybach, jest wytrzymałe i wydajne, zwiększa produktywność i dokładność pracowników.