Zebra MC9200

Komputer Mobilny MC9200 firmy Zebra no najnowszy standard urządzeń przeznaczonych do pracy w przemysłowych warunkach. Charakteryzuje się najlepszą w swojej klasie wydajnością skanowania kodów kreskowych i niezawodnością pracy. Terminal został wyposażony w szybki i wydajny Dwurdzeniowy procesor  1GHz, dużą pamięć 2 GB pamięci Flash, oraz system operacyjny Microsoft Windows CE 7.0 lub Windows Embedded Hendheld – wszystko to zapewnia doskonałą wydajność oraz korzystanie z wielu aplikacji ERP jednocześnie.  Zaprojektowana obudowa terminala posiada klasę szczelności IP64 która jest zgodna z  standardem wojskowym MIL-STD-810F. Dzięki temu urządzenie może pracować w temperaturach poniżej zera lub powyżej zera w środowiskach pełnych pyłów , wilgoci lub wody. Komputer został wyposażony w sześć zaawansowanych mechanizmów skanowania nie zależnie od typu kodu. Scaner 2D (camera) SE4750 – o zasięgu standardowym, średnim oraz DPM. Moduł ten reprezentuje najnowocześniejsze osiągnięcia technologii obrazowania i zapewnia niezrównaną wydajność skanowania o zasięgu standardowym praktycznie każdego rodzaju danych, jakie można napotkać – od kodów kreskowych 1D i 2D po zdjęcia i w pełni przeszukiwane i edytowalne dokumenty w formacie Legal, Letter, A4 i A5.

Natomiast Przełomowy imager (camera) 2D następnej generacji Zebra o dużym zasięgu potrafi skanować kody kreskowe w dużym zakresie odległości od 20,32 cm aż po 9,14 m w dowolnych warunkach oświetleniowych. Ma to bardzo duże znaczenie w odczycie kodów uszkodzonych , zabrudzonych, lub kiepskiej jakości

 

Kluczowe cechy:

  • System operacyjny Microsoft Windows CE 7.0 , Microsoft Windows Embedded Handheld 6.5.3 lub Android 4.4.4
  • Procesor Dual core 1 GHz OMAP 4
  • Duży kolorowy wyświetlacz 3,7 cala czytelny w każdych warunkach oświetlenia
  • Sześć wymiennych klawiatur bez odsyłania do serwisu : 28-, 43- and 53-key;

Terminal Emulation (5250, 3270, VT)

  • Wysoka odporność – wytrzymuje wielokrotne upadki na beton z wys. 1,8 m
  • Temperatura pracy od -20 °C do +50 °C
  • Szybki system przesyłania danych - WLAN 802.11 a/b/g/n , Bluetooth, wersja 2.1 z EDR
  • Zintegrowane czujniki w urządzeniu MC9200 automatycznie rozpoznają czy jest używane i samoczynnie się wyłącza w przypadku braku aktywności.

 


Do pobrania

Zebra MC9200 Zebra MC9200.pdf (1415.75 kb)